Uwaga: Zmiana godziny odjazdu na trasie Hrubieszów - Rzeszów
Ponadto wprowadzamy nowy kurs Rzeszów - Hrubieszów - szczegóły w zakładce Rozkłady Jazdy

Zarezerwuj przejazd: 504-507-444

LICENCJONOWANE PRZEWOZY KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE

Rozkład jazdy Zamość- Hrubieszów

PRZYSTANKI D E D 1-7a 1-7a 5S 1-7a
ZAMOŚĆ (ul. Gminna) 5:45 8:20 10:30 11:05 14:05 15:50 17:15
ZAMOŚĆ (ul. Hrubieszowska - szpital) 5:47 8:22 10:32 11:07 14:07 15:52 17:17
JAROSŁAWIEC 5:53 8:28 10:38 11:13 14:13 16:03 17:23
MIĄCZYN 6:05 8:40 10:50 11:25 14:25 16:10 17:35
ZAWALÓW 6:10 8:45 10:55 11:30 14:30 16:15 17:40
HORYSZÓW 6:15 8:50 11:00 11:35 14:35 16:20 17:45
HOSTYNNE Szkoła 6:21 8:56 11:06 11:41 14:41 16:26 17:51
HOSTYNNE Wieś 6:24 8:59 11:09 11:44 14:44 16:29 17:54
WERBKOWICE 6:29 9:04 11:14 11:49 14:49 16:34 17:59
WERBKOWICE Cukrownia 6:31 9:06 11:16 11:51 14:51 16:36 18:01
TEREBINIEC 6:34 9:09 11:19 11:54 14:54 16:39 18:04
ALOJZÓW 6:37 9:12 11:22 11:57 14:57 16:42 18:07
BRODZICA 6:40 9:15 11:25 12:00 15:00 16:45 18:10
HRUBIESZÓW (ul. Zamojska) 6:46 9:21 11:31 12:06 15:06 16:51 18:16
HRUBIESZÓW (ul. Piłsudskiego parking ‘’Stokrotka”) 6:48 9:23 11:33 12:08 15:08 16:53 18:18

HRUBIESZÓW ul. Piłsudskiego(parking przy Belwederze) 

6:50 9:25 11:35 12:10 15:10 16:55 18:20

 

Legenda do Rozkładu na trasie
Hrubieszów - Zamość, Zamość - Hrubieszów
1-7 kursuje od poniedziałku do niedzieli
1-6 kursuje od poniedziałku do soboty
5- kursuje w piątek
7- kursuje w niedzielę
S- kursuje w dni nauki szkolnej
E- kursuje od poniedziałku do soboty oprócz Świąt
D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt
a- nie kursuje 25.12 i w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
d- nie kuruje 25.12,26.12,1.01, w I i II dzień Świąt Wielkanocnych



Wyjazdy firmowe

Obsługujemy dowolne wyjazdy firmowe. Szkolenia, wycieczki, wyjazdy integracyjne. Komfortowe pojazdy, doświadczeni kierowcy, wysoka jakość obsługi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Przewozy międzynarodowe

Zajmujemy się przewozem osób do Belgii, Holandii i Niemiec. Zapewniamy komfortowe warunki podróży, doświadczonych kierowców, szybki czas przejazdu, bez żadnych utrudnień.
Przewozy okolicznościowe

Realizujemy przewozy okolicznościowe. Skorzystaj z naszych usług już dziś. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi.
PRZEWOZY KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE

Copyright © 2014-2015 pelex.net. All Rights Reserved