Szanowni Państwo
informujemy że z dniem 01.09.2021 wznawiamy wykonywanie niektórych kursów na trasie:
z ZAMOŚCIA do HRUBIESZOWA (od poniedziałku do piątku): godz. 5:50, 8:20, 11:00, 14:05
z HRUBIESZOWA do ZAMOŚCIA (od poniedziałku do piątku): godz. 7:10, 9:40, 12:30, 15:30
Jednocześnie informujemy że wznawiamy kursy w niedziele.
odjazdy z Zamościa do Hrubieszowa
godz. 11.00, 14.05
Odjazdy z Hrubieszowa
godz. 12.30, 15.18
INFORMACJA O KURSOWANIU:
Z.U.H W.Jezierski TEL.502-033-815
Wjezierski
Zarezerwuj przejazd: 504-507-444
PRZYSTANKI | A,d,w | A,d,w | A,B,d,w | A,B,d,w | A,B,d,w |
ZAMOŚĆ (ul. Gminna) | 5:45 | 8:20 | 11:00 | 14:05 | 17:15 |
ZAMOŚĆ (ul. Hrubieszowska - szpital) | 5:47 | 8:27 | 11:02 | 14:07 | 17:17 |
JAROSŁAWIEC | 5:52 | 8:32 | 11:07 | 14:12 | 17:22 |
KARP | 5:59 | 8:39 | 11:14 | 14:19 | 17:29 |
MIĄCZYN | 6:06 | 8:46 | 11:21 | 14:26 | 17:36 |
ZAWALÓW | 6:14 | 8:54 | 11:29 | 14:34 | 17:44 |
HORYSZÓW | 6:20 | 9:00 | 11:35 | 14:40 | 17:50 |
HOSTYNNE Szkoła | 6:29 | 09:29 | 11:44 | 14:49 | 17:59 |
HOSTYNNE Wieś | 6:32 | 9:12 | 11:47 | 14:52 | 18:02 |
WERBKOWICE | 6:37 | 9:17 | 11:52 | 14:57 | 18:07 |
WERBKOWICE Cukrownia | 6:38 | 9:18 | 11:54 | 14:59 | 18:09 |
TEREBINIEC | 6:42 | 9:22 | 11:57 | 15:02 | 18:12 |
ALOJZÓW | 6:44 | 9:24 | 11:59 | 15:04 | 18:14 |
BRODZICA | 6:49 | 9:29 | 12:04 | 15:09 | 18:19 |
HRUBIESZÓW (ul. Zamojska) | 6:53 | 9:23 | 12:08 | 15:13 | 18:23 |
HRUBIESZÓW (ul. Piłsudskiego parking ‘’Stokrotka”) | 6:57 | 9:37 | 12:12 | 15:17 | 18:27 |
Legenda do Rozkładu na trasie
Hrubieszów - Zamość, Zamość - Hrubieszów
A- kursuje od poniedziałku do piątku
B- kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
d- nie kursuje w dniu 1 I. w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26. XII
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
Rozkład jazdy ważny od 1 maja 2020 r.